محل تبلیغات شما

نکته: سردار شهید سپهبد سلیمانی» در خاطراتش می‌گوید: یک روز با حسین یوسف‌الهی به سمت آبادان می‌رفتیم؛ عملیات بزرگی در پیش داشتیم. چند تا از کار‌های قبلی با موفقیت لازم انجام نشده بود و از طرفی آخرین عملیات‌مان هم لغو شده بود. من خیلی ناراحت بودم. به حسین گفتم: چند تا عملیات انجام دادیم، اما هیچ‌کدام آن‌طور که باید موفقیت‌آمیز نبود، این یکی هم مثل بقیه نتیجه نمی‌دهد.

گفت: برای چی؟ گفتم: چون این عملیات خیلی سخت است و بعید می‌دانم موفق بشویم. گفت: اتفاقاً ما در این کار موفق و پیروزیم. گفتم: حسین دیوانه شده‌ای. در عملیات‌هایی که به آن آسانی بود و هیچ مشکلی نداشتیم، نتوانستیم کاری از پیش ببریم، آن وقت در این یکی که کلاً وضع فرق می‌کند و از همه سخت‌تر است، موفق می‌شویم؟ حسین خنده‌ای کرد و با همان تکه‌کلام همیشگی‌اش گفت: حسین پسر غلامحسین به تو می‌گویم که ما در این عملیات پیروزیم. گفتم: یعنی چه؟ از کجا می‌گویی؟ گفت: بالاخره خبر دارم. گفتم: خب از کجا خبر داری؟ گفت: به ما گفتند که ما پیروزیم. پرسیدم: کی به تو گفت؟ جواب داد: حضرت زینب(س). دوباره سؤال کردم در خواب گفت یا در بیداری؟ با خنده جواب داد: تو چه ‌کار داری؟ فقط بدان بی‌بی گفت که شما در این عملیات پیروز خواهید شد و من به همین دلیل می‌گویم که قطعاً موفق می‌شویم. وقتی که عملیات با موفقیت تمام به انجام رسید، یاد حرف آن روز حسین افتادم و ایمان و قاطعیتی که در کلامش بود؛ هرگز از این اطمینان به او پشیماننشدم.

نظر: کروناویروس یکی از خطرناک‌ترین بیماری‌های قرن است که با وجود پیشرفت‌های خیره‌کننده علم در زمینه‌های پزشکی، بیش از ۵۰ کشور را درگیر خود کرده است و هنوز درمان قطعی برای آن پیدا نشده است. اگرچه تا نوشتن این نکته شاهد سیر صعودی مبتلایان و فوت‌شوندگان این بیماری هستیم، اما به لطف خدا ملت ایران به سبب خلوص و توسلی که به خداوند تبارک و تعالی و ائمه اطهار(ع) دارد بر این ویروس غلبه می‌کند و همه جهان از بهره علمی کشورمان منتفع می‌شوند. این بستر آزمایشی است که اگرچه سختی‌هایی دارد، ولی انشاءالله با همراهی و همکاری ملی از این مسئله نیز عبور خواهیم کرد.

منبع : هفته نامه صبح صادق

منطق مواجهه رهبری با طرح مدیریت مصرف سوخت

منطقِ حمایت رهبر انقلاب از یک تصمیم اقتصادی

کار مردم نیست کار اشرار است

عملیات ,حسین ,گفتم ,پیروزیم ,موفق ,انجام ,در این ,این عملیات ,عملیات پیروزیم ,بود و ,جواب داد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

altasappva فروش آنلاین مبل با کیفیت بالا و قیمت پایین letzpincterpve روان شناسی جادوی بصیرت منتظر ظهور خیابان بیکر پلاک 221B Nicole's blog parmarstelmort ♥خادم هیئتهای حسینی تبریز(حمیدكافی لاله)♥